2. Vislatvijas reģionālo uzņēmēju biedrību kongress

Ogrē norisinājās 2. Vislatvijas reģionālo uzņēmēju biedrību kongress ar ievirzi “Reģionālās attīstības koncepcija. Valsts. Pašvaldība. Uzņēmēji”.

Kongresa atklāšanā piedalījās Latvijas Republikas prezidents Raimonds Vējonis, kurš visus klātesošos sveica Vislatvijas reģionālo uzņēmēju biedrību kongresā un novēlēja kongresa dalībniekiem atrast daudz jaunu ideju, lai turpinātu attīstīt pašvaldību, reģionus un valsti. “Reģionālo vizīšu ietvaros, viesojoties Latvijas novados un tiekoties ar pašvaldību pārstāvjiem un uzņēmējiem, es esmu pārliecinājies, ka Latvijā ir daudz varošu, uzņēmīgu un idejām bagātu cilvēku”, atzina valsts prezidents R.Vējonis. Prezidents uzsvēra, ka nākamā gada budžetam ir jābūt pēdējam, kura plānošanas un izstrādes laikā netika ņemta vērā sociālo partneru un uzņēmēju intereses un piedāvājumi: “Tā ir arī viena no manām prioritātēm, lai plānojot budžetu tiktu ņemtas vērā pašvaldības un uzņēmēju intereses”.

Kongresa organizatori ir Ogres novada uzņēmēju biedrība sadarbībā ar Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kameru, Ogres novada pašvaldību un Ogres biznesa un inovāciju centru.

Par pasākuma drošību rūpējās “Reģionālais drošības serviss”, kurš arī ir Ogres novada uzņēmēju biedrības biedrs.

2017-06-16T08:36:37+03:00 27/11/2015|