Drošība nepieciešama arī pašiem mazākajiem

Mācību gads bērnudārzos ir noslēdzies, un vecāko grupu audzēkņi pēc vasaras brīvlaika izbaudīšanas spers pirmos soļus skolu gaiteņos. Lai ceļā no mājām uz jauno mācību vietu un atpakaļ jaunie skolnieciņi būtu pamanāmi, “Reģionālais drošības serviss” Ogrē un Ogresgalā sarīkoja atstarotāju akciju, izdalot 300 gaismu atstarojušos elementus bērnudārzu “Riekstiņš”, “Zelta sietiņš”, “Cīrulītis”, “Strautiņš”, “Ābelīte” un “Dzintariņš” absolventiem.

PII Riekstiņš vadītāja Vita Kravale: “Šādas akcijas patiešām ir ļoti vērtīgas un nozīmīgas. Bērni bija ļoti priecīgi gan par “Reģionālais drošības serviss” vīru stātstījumu par satiksmes drošību, gan par dāvātajiem atstarotājiem. Pēc akcijas bērni solīja, ka liks atstarotājus pie apģērba vai mugursomas, un ne tikai mācību gada laikā, bet arī brīvlaikā”.

Akcijas mērķis ir padarīt jaunos skolniekus redzamus ceļā uz skolu, un atstarotājs veiks ne tikai atstarojošo funkciju, bet arī bērns ārkārtas gadījumā zinās, kur un kam zvanīt, jo uz atstarotāja ir norādīts palīdzības dienesta telefona numurs.

“Reģionālais drošības serviss” plāno šādu akciju turpināt arī nākamajos gados.

“Reģionālais drošības serviss” novēl, lai visiem ceļš uz un no skolas būtu drošs, lai visiem saulaina vasara!

2017-06-16T08:40:59+03:00 10/06/2015|