INTERVIJA: Apsardzes darbinieks Mārtiņš Zeltiņš Mens physique IFBB 2013 8. vietas ieguvējs.

Piedāvājam interviju ar vienu no RDS operatīvajiem darbiniekiem Mārtiņu Zeltiņu. Par to kā savienot darbu, sportu un mācības. Un atrast pietiekami daudz spēka un pacietības katrai no šīm lietām.

1) Cik gadus strādā apsardzes sfērā un kāpēc izvēlējies tieši šādu profesiju?

Apsardzes darbā strādāju jau pilnus četrus gadus. Pieņēmu šo izaicinājumu, jo sākumā meklēju darbu, kuru varu apvienot ar skolu, kā vairums, uztvēru šo darbu kā pagaidu darbu, bet, laikam ejot, esmu sācis saprast, ka tādas īpašības kā: atbildības sajūta, precizitāte, disciplīna, saliedētība, sadarbība un vienotība, rada man simpātijas pret šo darbu, un kamēr nebūšu pabeidzis augstskolu, tikmēr šo darbu apvienošu ar mācībām.

2) Kādā augstskolā un studiju programmā mācies?

Mācos LSPA (Latvijas Sporta Pedagoģijas Augstskolā). Apgūstu bakalaura studiju programmu kvalifikācijā “Vecākais fitnesa treneris” un otru kvalifikāciju “Vadītājs sporta jomā”. Maija beigās pabeigšu 3. kursu, kopā jāmācās četri ar pusi gadi.

3) Kāda nozīme sportam ir tavā dzīvē?

Sports ir mans dzīves aicinājums. Esmu dzīves laikā nodarbojies ar daudz sporta veidiem, piemēram, basketbols, futbols, bokss, orientēšanās sports, vieglatlētika, florbols, hokejs u.c., bet tagad esmu apstājies pie vispārējās fiziskās sagatavotības uzlabošanas jeb kā moderni to sauc – fitnesa.

4) Kā Tu to visu savieno?

Bieži sanāk dzīvot bez brīvdienām. Pašlaik firmā “Reģionālais Drošības Serviss” strādāju mobīlajā grupā, kā arī praksējos Ogres novada sporta centrā. Atlikušajā brīvajā brīdī braucu uz LSPA un apmeklēju trenažieru zāli Ogrē. Galvenais ir mācēt plānot savu ikdienu un nenodarboties ar nevajadzīgām lietām. “Reģionālais drošības serviss” darba kolektīvs ir ļoti pretīmnākošs un draudzīgs, viens otram izlīdz, līdz ko vajadzīgs, tāpēc savstarpējā cieņa un sadarbība šeit ir augstā līmenī.

5) Kā Tu sevi noskaņo?

Es savā galvā visu sadalu sev pa prioritātēm. Izveidoju galvā tādu kā piramīdu, kur augstākais mērķis ir augšā, bet, lai līdz tam aizsniegtos ir jāsāk ar apakšējo pakāpienu. Viss tiek pakārtots piramīdas virsotnei, tas ir, vēlos būt fitnesa modelis un treneris, bet, lai par to kļūtu, ir jāpabeidz skolu, bet lai pabeigtu skolu ir nepieciešami finansiālie līdzekļi. Visas lietas ir viena otrai pakārtotas, kas kopumā mani ved uz virsotni – tāpēc sevišķa noskaņošanās nav nepeiciešama nevienai no šīm lietām.

6) Ko Tu dari brīvajā laikā?

Brīvais laiks ir smags jēdziens manā ikdienā. Gadās tā, ka esmu aizņemts un grafiks ir saplānots 40 dienas uz priekšu. Ja atpūšos, tad daru to pie ūdens. Patīk braukt makšķerēt draugu kompānijā. Tas klusums, mierīgā gaisotne, labāko draugu loks, pie dabas gatavotie ēdieni, un vēl kāda zivtele, kas uzsit adrenalīnu, ir labākā atpūta no ikdienas.

7) Kādi ir Tavi nākotnes mērķi?

Mērķis ir kļūt par fitnesa modeli un treneri. Apzinos, ka ceļš vēl ejams – tapēc esmu apbruņojies ar pacietību un raugos pozitīvi nākotnes virzienā.

8) Kuriozs apsardzes darbā?

Strādājot vēl Rīgā, citā apsardzes uzņēmumā, no rīta uzsākot maiņu tirdzniecības centrā, tika secināts, ka pa tirdzniecības centra teritoriju izmukuši Lieldienām atvestie truši. Tad nu maiņa iesākās ar trušu ķeršanu! (smejas)

Nobeigumā vēlamies apsveikt Mārtiņu ar izcīnīto 8.vietu Mens physique IFBB 2013. Lai Tev viss izdodās, Mārtiņ!

2017-06-16T08:44:30+03:00 29/06/2013|